HAKKIMIZDA

Kuruluş tarihimiz olan 2010 yılından bugüne teknik tekstile kafa yoran, bilgiye ve bilime değer veren ekibi ile sürekli yeniyi ve yenilikçiliği hedefleyen bir anlayış içinde olduk. Bu sayede kısa süre içinde farklı endüstri kollarında faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarımıza özel tasarladığımız kumaş konstrüksiyonları ile bir çok firma ile çözüm ortaklığını yaptık. Bu anlayış ile ürün portföyümüzü her geçen gün arttırmakta ve hiç durmadan kendimizi yenilemekteyiz. 

Kumaşlarımız ;

Otomotiv , elektronik , medikal, ilaç, maden, demir-çelik ve petro-kimya gibi birçok endüstride kullanılan koruyucu kıyafetlerin üretiminde kullanılmaktadır.

Ne üretiyoruz ?

Antistatik Temiz oda ( cleanroom ) kumaşları , EN 1149 standardına uygun  Antistatik kumaşlar , EN 11612- EN 11611 standartlarına uygun elyaftan güç tutuşur kumaşlar, EN 13795-1 standardına uygun antibakteriyel – sıvı itici cerrahi önlük kumaşları, Nefes alabilir su geçirmez kumaşlar, Type 6 sıvı kimyasal itici kumaşlar vb….

Çözüm ortaklığı anlayışı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor, analiz ediyor ve en uygun fiyatla gereksinimlerini karşılayacak fonksiyonel kumaşlar tasarlıyor ve üretiyoruz.

VİZYONUMUZ

Daima farklıyı ve yeniyi hedefleyerek kalıcı üstünlükler sağlamak.

MİSYONUMUZ

Bilimsel bilginin gücüne inanan ve değer veren, çabuk karar alabilen ve uygulayabilen, sürekli araştıran ve sorgulayan yapımızla, topluma ve sektöre kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak.